SPAM

Tutaj możecie reklamować swoje blogi - zostawiajcie adresy, najlepiej z jakimś krótkim opisem, tudzież cytatem :) 

W innych miejscach spam będzie natychmiast usuwany.

14 komentarzy:

 1. Sekundy, minuty, godziny mijały, a moje nogi zaprowadziły mnie na most. Wokół mnie panowała już ciemność. Usiadłam przy barierce i otworzyłam torbę, poszukując swojego, małego skarba. Otworzyłam kosmetyczkę i wzięłam do rąk błyszczący przedmiot. Moje oczy wypełniły się łzami. Tym razem ich nie zatrzymywałam. Pozwoliłam im spływać po moich policzkach. Gorzkie łzy spadały na moje dłonie.
  -Za to, że nie jestem idealna – szepnęłam i przyłożyłam przedmiot do skóry, powodując pierwszą ranę- Za to, że mnie nie kochasz- powtórzyłam czynność-Za to, że mnie nie chcesz- kolejna kreska- Za to, że jestem dla ciebie nikim- kolejna- Za to, że w ogóle miało mnie nie być .- krztusiłam się wręcz swoimi łzami- Za śmierć- szepnęłam i mocno przycisnęłam żyletkę do skóry, powodując najgłębszą ranę. Rzuciłam przedmiot na ziemię i podkuliłam nogi do klatki piersiowej. W ciszy obserwowałam jak z ran wypływa coraz więcej czerwonej cieczy.
  Zapraszam : http://espoir-jb.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Po tym, jak jej tata stracił pracę wysoko-płatnego prawnika, rodzina Saige jest zmuszona przenieść się z ich wygodnego, wysokiej klasy życia w Nowym Jorku, do jednej z najgroźniejszych dzielnic, Bronx.

  Po przybyciu, Saige była już niemile powitana przez ludzi w szkole, na ulicy, a nawet w jej własnym domu. Kiedy wpada na lokalnego gangstera, Justina Biebera, nie ma pojęcia, że zarówno jej życie, jak i jego całkowicie się zmienią.

  Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=nDOrLIqPpV4

  http://for-richer-or-poorer-tlumaczenie.blogspot.com/

  Zapraszam, liczę na komentarz, jeśli Ci się spodoba xx

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej . Zapraszam Was też do mnie. Pisze bloga o świecie Harrego po Voldemorcie. Są tam postacie z poza głównego nurtu , opowiadanie jest dość lekki choć potem coraz więcej jest dorosłej miłości i akcji. Zapraszam do czytania i jeśli ktoś to zrobi bardzo proszę też o jakiś komentarz.
  PS I nie zatrzymujcie się na powitaniu.
  http://nowaprzy.blogspot.com/2014/08/wakacje-po-balu-cz3.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Isobel i Charlie. Są jak ogień i woda. Co ich łączy? Równie silna nienawiść do siebie nawzajem. Pewien mężczyzna powiedział kiedyś Charliemu: Miłość, nienawiść. Dzieli je taka cienka linia. Wtedy jeszcze nie rozumiał jaka moc drzemie w tych słowach. Niebawem przekonają się o tym oboje. Pewnej feralnej nocy, kiedy zderzą się dwa światy, wywołają lawinę zdarzeń. Będzie to historia o miłości. To historia o miłości od tej gorszej, najbardziej skomplikowanej strony. Słodko-gorzka i prawdziwa.
  ZAPRASZAM: Your perfect imperfections

  OdpowiedzUsuń
 6. Midnight-Sessions

  Opowiadanie inspirowane jest musicalem RENT, a jego podstawą, esencją i sensem samym w sobie jest jedno nieeleganckie mieszkanie wynajęte przez nie-wiadomo-kogo, ale zamieszkane przez wszystkich.
  Miłość, nienawiść, wzloty, upadki, poezja, muzyka, życie i śmierć; zwycięstwo i przegrana.

  http://mid-sess.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Brunetka rzuciła plotkarską gazetą na stolik, całkowicie załamana.
  - Scooter, co ja mam z nim zrobić?- spytała, siadając na kanapie i chowając twarz w dłoniach- Nie daję sobie z nim rady.
  -Pattie, wszystko się ułoży uwierz mi. Justin musi po prostu otworzyć oczy.
  -Ja się po prostu o niego boję- przyznała, ocierając łzy z policzków.
  -Wiem ja też. Teraz, gdy się ożeniłem poświęcam mu mniej czasu, ale to się zmieni.
  -Nie to mnie boli. Justin jest już dorosły i powinien być mądry i odpowiedzialny, a tym czasem zachowuje się jak rozpieszczony gówniarz. On nie zachowuje się jak moje dziecko. Nie poznaję go...
  Zapraszam : http://one-night-with-you-jb.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie jestem już dawną sobą, moje idealne życie zawaliło się przez jedną pomyłkę.
  To wszystko moja wina, ale nie sądziłam, że tak się to potoczy, nie spodziewałam się tego. Czasem nawet cieszę się, że tak się stało. Jestem szczęśliwa tutaj, ale tęsknie za nimi, w tym samym czasie ich nienawidząc.
  Nie wierzę, że wyrzucili mnie z domu, zostawili samą, a ja nie wiedziałam co mam robić. Byli do cholery i nadal są moimi rodzicami. W końcu on mnie znalazł błąkającą się po ulicach, pół roku mieszkałam w jego prywatnym mieszkaniu, kiedy postanowił, że mogę przeprowadzić się do reszty. Znów dużo czasu minęło zanim zaprzyjaźniłam się i dołączyłam do gangu - The Bloods.
  Teraz czuje, że jestem na swoim miejscu. Odcięłam się od moich przyjaciół, zostawiłam stare życie za sobą i zaczęłam od nowa, ale innym startem.
  Wydaje mi się, że w końcu odnalazłam siebie.

  http://imnotmyself-ff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Był piękny zachód słońca. Dawno takiego nie widziałam. Jakby świat świętował, że Ona nie żyje. Pod wpływem impulsu wzięłam swoje kluczyki do auta i pojechałam do najbliższego baru.

  - Szkocką -powiedziałam do barmana, który uśmiechnął się na mój widok. Przyjaciel taty. Nigdy nie odmawia mi podanie alkoholu, chociaż jestem niepełnoletnia. Plus dla niego.

  - Coś się stało? - spytał. Zawsze przychodziłam się napić, kiedy coś mnie gryzło.

  - Nie dziś. Dzisiaj świętujemy... świętujemy śmierć mojej matki

  Zapraszam na blog. http://yustbelieveinyourdreams.blogspot.com/

  Anabel- jest w centrum brutalnego świata. A dokładnie siedzi w jakiejś ciemnej piwnicy porwana przez sąsiedni gang. Czy ucieknie? I czy pozna prawdę o sobie, przez którą zmarła matka jej nienawidziła? Czy jesteś w stanie zaryzykować i wgłębić się w jej świat? Ale uwaga! Z tego nie ma powrotu... boisz się? powinieneś. Tu nic nie jest tak jak być powinno.

  OdpowiedzUsuń
 11. http://sick-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. On ma kochającą rodzinę/Ona wychowuje się w domu dziecka
  On jest zakochany bez wzajemności/Ona nie wie co to miłość
  On nie chce ukazywać swoich emocji/Ona jest uczuciowa
  On jest rozrywkowy/Ona jest cicha
  On jest przerażający/Ona jest przyjacielska
  On jest artystą/Ona lubi ludzi z pasją
  On jest dupkiem/Ona jest romantyczką
  On jest Justinem Bieberem/Ona będzie jego siostrą

  Co stanie się, gdy tych dwojga zamieszka pod jednym dachem ?
  Czy sprawdzi się stwierdzenie, że „Przeciwieństwa się przyciągają” ?


  Serdecznie zapraszam:
  youaremypoison-jbff.blogspot.com

  Buziaki :*

  OdpowiedzUsuń
 13. Rok temu Lydia nie wiedziała nawet, kim jest Stiles. Obecnie to jej najlepszy przyjaciel. Pewnego dnia zostaje odnaleziona Malia, dziewczyna, która połowę swojego życia spędziła jako kojot. Od razu wpada jej w oko Stiles. Chłopak wydaje się nią oczarowany, a w Lydii budzą się nieznane, tłumione dotąd uczucia. W dodatku do Beacon Hills wprowadza się rodzeństwo czarodziei, Raven i Josh. Przyjaciele nie są do nich zbyt przychylnie nastawieni. Kiedy z winy miedzianowłosej banshee Josh zapada w śpiączkę, jego siostra postanawia się zemścić. Jej celem nie staje się jednak konkretnie Lydia, tylko osoba na której jej zależy - Stiles...

  adres: https://cave-of-desires.blogspot.com/
  zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=kYFtwx2LQlE

  serdecznie zapraszam ♥

  OdpowiedzUsuń
 14. Witaj,
  Jeśli chcesz szczerą recenzję swojego bloga, zgłoś się do nas
  http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/p/zamow.html?showComment=1430463983712

  Pozdrawiamy, załoga receznowisko :)

  OdpowiedzUsuń